Hakkımızda

1990 yılında AFYON DİNAR İLCESİ VE KÖYLERİNDE yayına başlayan ve günümüze kadar önemli başarılar elde eden Dost Fm bu başarısını sürekli yükseltmektedir.
Dost Fm daha geniş bir alanda kusursuz ses kalitesiyle yayın için vericilerini,stüdyolarını ve otomasyon sistemlerini yenilemiştir,
günümüz yayıncılık teknolojilerini yakından takip etmiştir.
Dost Fm işini bilen, işini seven programcıları, prodüksiyon ekibi , dinleyicilerine her türden kaliteli Türk müziğini sunarak,
24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

YAYIN İLKELERİMİZ
Dost Fm ;Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur. İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.
Milli kültüre,toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçe’yi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır. Yayınlarında Türkiye’nin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir.
Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çok seslilikten yanadır.
Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder. Ekonomik bağımsızlığını,toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür.
Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.
Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Statükoculuğu reddeder. Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana taraftır.

Yönetim Kurulu Başkanı
CENGİZ UYSAL