Ece Seçkin ‘Dibine Dibine’ İle Güney Afrika Hayalini Gerçekleştirdi!

Türk pop müziğinin en başarılı ve en çok konuşulan isimlerinden Ece Seçkin, ‘Dibine Dibine’ isimli hareketli ve enerji dolu yeni şarkısını dinleyicilerle buluşturuyor.

Sözü ve müziği Ayşen Şimşekyay ve Kemal Şimşekyay, düzenlemesi ise Ozan Doğulu imzası taşıyan şarkının klip çekimini yıllardır hayallerini süsleyen Güney Afrika’da gerçekleştiren sanatçı, meraklı bekleyiş içerisinde olan hayranlarına rengarenk ve macera dolu bir klip sunuyor.

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Gauteng Bölgesi’nde bulunan ve bölgenin en büyük şehri olan Johannesburg’da ki Soweto’da ve geleneklerini bozmadan yaşayan dünyanın sayılı kabilelerinden Zulu Kabilesi’nin yaşam alanında çekilen klip, Murad Küçük yönetmenliğinde ve 10 kişilik bir prodüksiyon ekibi ile eğlenceli görüntüler eşliğinde tamamlandı.

50 kişilik Güney Afrikalı bir ekip Ece Seçkin’e eşlik ederken, bölgede yaşayan onlarca çocuk eşsiz bir görüntü oluşturdu ve klipte de rol alarak hafızalarından silinmeyecek anlara da tanıklık ettiler.

Yörenin etnik kıyafetleriyle klipte boy gösteren Ece Seçkin’in kostümleri, 7 kadının uzun uğraşları ve el emekleri sonucunda tamamı sanatçıya özel olarak el işlemesi olarak hazırlandı.